Pripravení?

30. decembra 2021, slavdan999, Nezaradené

Blíži sa koniec starého, roka, éry, masiek, klamstiev, faloše a prázdnych sľubov sebe, iným, spoločnosti, svojmu rozvoju a vývoju ľudí, ktorí sa ocitli na rozcestí. Príčinou je viera, že človek je tvorcom deja vo vesmíre, že je pánom tvorstva, avšak odpojený od zdroja večného poznania a pravdy, z ktorej pochádza.

V spoločnosti vnímame polaritu, ktorá sa nedá prehliadnuť. Ešte viac sa zviditeľnila momentálnym dianím vo svete, ktoré všetci vnímame a cítime, ak by sme tomu chceli pripísať negatívne vibrácie, má naopak veľa pozitívnych.

Byť na rozcestí znamená, že máme možnosť práve teraz sa spojiť s vnútornou múdrosťou, ktorá sa nám prihovára prostredníctvom duše a intuície, ktorú sme sa tak dlho snažili umlčať. Ako každý rok, príchodom toho nového vlastne balansujeme, či už konkrétny rok, celý život, etapu v živote alebo to, čo nás privádza opäť uvažovať a spájať sa so sebou. Účelom tejto hlbokej sebareflexie je schopnosť uvedomenia si, že minulosť nám viac nepríde ťažká alebo dokonca nepriaznivá. Všetko sa odvíja podľa plánu, ktorí sme si vopred určili. Je prirodzené, že sme na toto poznanie zabudli, neboli by sme totiž schopní túto vnútornú múdrosť v sebe objaviť. A tá je hodná všetkého, čo život ponúka.

Dnešný svet je smerovaný k uvedomelým ľudom, dušiam, ktoré poznajú, že evolúcia ľudského vedomia, a uvedomenia si hlbokých právd, je cestou k svetlejším zajtrajškom. Vibrácie lásky, prajnosti, empatie, ľudskosti a súcitu sú kľúčové k prežitiu a posunu ľudstva na vyšší level. Ak každý z nás pozná, že sme jedno, bude svet mierumilovnejším miestom. Už viac nie je potrebné sa vymedzovať, uznávať ľudské idoly, absolvovať tisíce seminárov a seansí, aby sme spoznali, že pravda čistej esencie ľudského uvedomenia je dávno ukrytá v nás. Netreba ju hľadať mimo nás.

Odchodom starého sa tešíme na príchod nového, aby z popola zrodil sa nový život pre všetkých.

A napokon zistíme, že napriek všetkému boľavému, čo sa nám na ceste prihodilo, nám zostane iba láska a úcta k sebe samému a tým druhým, bez posudzovania a hodnotenia, vtedy sme prebudili lásku, ktorá v nás veky vekov drieme.

Zdroj obrázka: https://www.interez.sk/blog/vsetko-je-len-zdanie-presvedcia-vas-o-tom-tieto-tri-neuveritelne-opticke-iluzie/