Založ si blog

X-tá mutácia vírusu! Kto tomu ešte verí, že je toto normálne???

Dnes ráno som zachytila v jednom nemenovanom zdroji, že tu máme new-yorkskú mutácia koronavírusu. Neviem ako vy, ale týmto výrokom to pre mňa vyslovene zaklincovali. Dosť. Neuveriteľné obyčajnému smrteľníkovi, čo sa mu snažia predkladať na tanier. Touto infomáciou u mňa zničili akékoľvek vieru v prirodzenú originalitu vírusu.

https://www.aktuality.sk/clanok/869854/koronavirus-americky-imunolog-vyjadril-znepokojenie-nad-newyorskym-variantom/

Vie mi niekto vysvetliť, ako je možné, že vírus, ktorého stvorila príroda, zmutoval do 1,5 roka, ak mám tomu dať presnejšie dekórum času, x-týkrát?

Naozaj triezvo uvažujúcemu človeku rozum zastane už len pri pomyslení, že vírus, ktorého stvorila matka Zem, je vlastne variabilný ako umelá inteligencia.

Nezabudli však pripomenúť, že samozrejme sú na mieste obavy, že už pripravené a existujúce vakcíny nebudú účinné proti tejto variete vírusu.

Strach, panika, dezinformácie, mašinéria bludov a neuveriteľných historiek eskalovali už do ozajstného fiaska novinárskych výtvorov.

Už len uveriť, že vírus bude múdrejší ako celá príroda a vlastne ju aj ľudstvo položí na kolená.

Astra Zeneca

10.04.2021

Taký krásny názov v nádeji na lepšie časy pri zdolávaní pandémie, a kde tu na scéne sa objavili závažné nežiaduce účinky, tak, ako pri každom lieku. Čo mňa však zaráža je fakt, je Európska lieková agentúra odporúča aj naďalej očkovať: „Napriek tomu EMA (Európska lieková agentúra) odporúča 18 krajinám, ktoré pozastavili očkovanie, pokračovať. Viaceré [...]

Estráda pre ovečky a týždeň kajajúceho (p)osla odpustenia

29.03.2021

Odchádzajúci premiér v čase kresťanských sviatkov sa ujal reči a vykonal estrádu hodnú biblického svätca, (p)osla, ba dokonca na štýl bývalého odstupujúceho premiéra Vlada, ktorý sa tiež lúčil s náboženskou tematikou o neublížení, milovaním svojich blížnych a spásonosnými úmyslami pre národ. „Kto do Teba kameňom, Ty doňho chlebom!“ sa rozlúčil [...]

Mlčanie ako prostriedok chaosu

28.03.2021

Hovorí sa, že mlčanie je zlato, alebo kto mlčí, ten svedčí. Ak komunikujeme mlčaním, vytvárame tým priestor na komunikačný chaos. Ak s niekým komunikujeme jasne, mlčanie mučivé by určite nenastalo. Ibaže by ticho znamenalo skvelý poznatok, nad ktorým protistrana premýšľa. Iba vtedy je mlčanie priestorom pre očistenie konverzácie. Akékoľvek iné mlčanie považujem za [...]

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan Zelenskému: Turecko neuzná anexiu Krymu

10.04.2021 21:28

Podľa slov tureckého prezidenta je Ankara takisto pripravená ponúknuť "potrebnú podporu" na urovnanie konfliktu na východe Ukrajiny.

Srbsko Belehrad Protest Ekológia

Tisíce ľudí v Belehrade žiadali vládu, aby lepšie chránila životné prostredie

10.04.2021 21:00

Srbsko po desaťročiach zanedbávania zaznamenalo rekordné úrovne znečistenia ovzdušia a množstvo ďalších ekologických problémov.

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 47676x
Priemerná čítanosť článkov: 1490x

Autor blogu

Kategórie