Založ si blog

Máme tu dostupnú liečbu na Kovid-19, prečo sa pretláčajú vakcíny?

Včera som načala tému nekonečného lockdownu, ktorý už viacerým prerastá cez hranicu únosnosti, ale predsa len sa objavil zaujímavý fenomén.

Čas totiž odkrýva mnohé tajomstvá a jedným z nich je aj inak ako vakcínami dostupná liečba Kovidu-19. Všimli ste si tiež, že liek Ivermectin, ako jedna z možností, sa objavuje ako vhodný liek na túto „zrúdu“, ktorá nám je prezentovaná v médiách?

Skladačka naozaj zapadá do seba a tušenie mnohých ľudí sa naozaj potvrdilo, že niečo tu ohľadne ošiaľu zvanom Kovid-19 nie je v poriadku. Je mi úprimne ľúto tých, ktorí podľahli mamonu spásy, že farma biznis, ktorý je pretláčaný záujmami celosvetovou vlády a najmä elitami, ktoré majú z nej mega biznis, že naozaj tu ide o obchod neuveriteľného rangu a že tá spása je v niečom inom. Našej slobode.

Prečo nám nútia šírením strachu uveriť, že vakcinácia je jediným možným riešením tejto pliagy?

Inšpiroval ma jeden komentujúci vraviaci o veľkom resete: „Naozaj sa táto domnienka ukazuje ako jedna z najpravdepodobnejších scenárov globálnej geopoliticke zmeny a čo dáva pragmatický zmysel“!

Kovid 19 je iba prostriedok k dosiahnutiu tohto cieľa, ako inak si podmaniť ľudstvo, ako vyhlásením smrtiacej prírodnej zbrane, ktorá nás je schopná zabiť. Podľahli by ste, však?

Do plánu zapadá krásne aj koncepcia očkovania, hoci nepodmieňovaná povinnosťou, zatiaľ, no už teraz sa hovorí o tom, ako výrazne bude obmedzená naša sloboda, ak sa tohto konceptu nezúčastníme. Bravo! Ale treba naozaj uvažovať triezvo a strach nechať bokom!

Vrátim sa teda k možnostiam liečby: Ivermectin a Chlorochín, indikácie už asi viacerí vieme, že dokážu liečiť Kovid-19, ak sú podané včas a navyše za pár Eur. Už tomu veľmi dobre rozumiem. V Indii a Egypte napríklad sú voľne distribuované ľuďom do schránok ako prvá pomoc, u nás sú zatiaľ voľne verejnosti nedostupné.

Tak teda: pôjdeme buď cestou strachu, (čiže mať nakadené v gatiach ako Matovič, lebo jeho obludný strach mu neumožňuje vidieť veci jasne a zreteľne, ale možno ani nechápe, že sa stal súčasťou celosvetového plánu, ktorému uveril ako dieťa, ktorému ak podáte cukrík, Vám uverí, že to s ním myslíte úprimne a dobre) alebo budeme zasahovať prostriedkami, ktoré už máme dostupné!

Navyše Rusko vyvinulo nový typ vakcíny, ktorá je údajne účinná aj proti novým typom mutácií. Výborný priestor na cash-flow a opäť zisk. Akokoľvek to je, čas nám ukáže účinnejšie prostriedky, ako bojovať s vírusmi. Okrem iného posilňovaním imunity, pestovaním zdravých sociálnych vzťahov a schopnosti vidieť svetlo aj keď prídu mraky.

Chŕliť vakcíny je metóda pokus-omyl. Nové mutácie = nové vakcíny, a takto to bude pokračovať nekonečným radom! A najmä podmienky turbo-schvaľovania týchto vakcín!

Biznis a choromyseľnosť ľudí ako Bill Gates a jeho mecenášskej bandy, ktorého myšlienka bola na začiatku síce krásna, (a to ako pomôcť ľudstvu oslobodiť sa od chorôb), no v podstate dopadol ako Hitler. Túžba po moci a peniazoch ho natoľko opantali, že sa môžem to kľudne nazvať stal novodobým Hitlerom našej doby, iba v modernom prevedení.

Je naozaj očividné, aká neľudská hra sa tu rozohrala. Hra so životmi. Podstatné je, nakoľko sme schopní jej uveriť a rozpoznať jej pravý význam a účel. Veď vlastne účel svätí prostriedky, nie? Rozhodne sa tu nebudem utiekať k jedinému riešeniu, ktorému nám nútia uveriť zapredanci prostredníctvom šírenia strachu masmédiami. Toho ešte bude viacej.

Úvaha: Čo by v dnešných časoch urobil Ježiš?

17.04.2022

Len na úvod chcem povedať, že v nijakom prípade sa nechcem dotýkať veriacich alebo útočiť na ich pohľad na vieru, keďže máme kresťanské sviatky zmŕtvychvstania Pána. Moja viera je silná, preto si v posledných dňoch kladiem otázku, ktorú sme často nosili ako tínedžeri v USA ako prívesok na ruke znejúc: „WWJD“? Pre tých, ktorí vedia, o čom píšem, je tam [...]

Slovensko žije Ukrajinou. Sme tak solidárni alebo sa strácame v bytí?

27.03.2022

Život počas korony sa ešte väčšmi zamotal vojnou, aby život nebol nudný a prípadne aby sme sa viacej starali o blaho iných ako to svoje. Nemôžem opomenúť, že žlto modrá farba sa mi vryla do pamäti asi viac ako nikdy predtým. Konflikt, ktorý vznikol už dávnejšie sa vyvíja smerom, ako sa situácii postavili vedúci predstavitelia krajín, pýtam sa, ako veľmi sa nás toto [...]

Príležitosť voľby

03.03.2022

Nikdy viac, ako v takto ťažko kritických časoch, si máme možnosť uvedomiť, čo je v živote to najdôležitejšie a podstatné. Zrazu sa nám naše vnútorné boje, krivdy a zášť zdajú akési malicherné v porovnaní s tým, čo sa deje v celosvetovom meradle. Cítime, že nám akosi dochádza dych, pri pomyslení na spôsoby myslenia, postoje, názory, ktoré sme mali akosi [...]

Valentyna Kondratievová / Vojna na UA / Zranenie / Bolesť / Spravodlivosť /

Amnesty International chce preveriť svoju správu o Ukrajine

13.08.2022 22:16

Ľudskoprávna organizácia vo svojej správe týkajúcej sa Ukrajiny tvrdila, že ukrajinská armáda ohrozuje civilistov tým, že si vytvára základne a manipuluje so zbraňami v obývaných oblastiach.

Abdal Fattáh Sísí

Egyptský parlament schválil zmeny vo vládnom kabinete, mení sa 13 ministrov

13.08.2022 21:04

Ide o prvú výraznejšiu zmenu vo vláde od roku 2019.

Autonehoda

Vodič taxislužby pod vplyvom alkoholu havaroval, zraneniam podľahol

13.08.2022 18:45

Nehoda sa odohrala na popradskej ceste, ku ktorej došlo v piatok večer. Popradčan Pri nehode sa ďalšie dve osoby zranili ľahko.

Prague Pride

Do pochodu festivalu Prague Pride sa zapojilo asi 55-tisíc ľudí

13.08.2022 17:54

Festival Prague Pride sa naposledy konal v roku 2019. V nasledujúcich dvoch rokoch bol zrušený z dôvodu pandémie koronavírusu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 51
Celková čítanosť: 96748x
Priemerná čítanosť článkov: 1897x

Autor blogu

Kategórie