Založ si blog

Máme tu dostupnú liečbu na Kovid-19, prečo sa pretláčajú vakcíny?

Včera som načala tému nekonečného lockdownu, ktorý už viacerým prerastá cez hranicu únosnosti, ale predsa len sa objavil zaujímavý fenomén.

Čas totiž odkrýva mnohé tajomstvá a jedným z nich je aj inak ako vakcínami dostupná liečba Kovidu-19. Všimli ste si tiež, že liek Ivermectin, ako jedna z možností, sa objavuje ako vhodný liek na túto „zrúdu“, ktorá nám je prezentovaná v médiách?

Skladačka naozaj zapadá do seba a tušenie mnohých ľudí sa naozaj potvrdilo, že niečo tu ohľadne ošiaľu zvanom Kovid-19 nie je v poriadku. Je mi úprimne ľúto tých, ktorí podľahli mamonu spásy, že farma biznis, ktorý je pretláčaný záujmami celosvetovou vlády a najmä elitami, ktoré majú z nej mega biznis, že naozaj tu ide o obchod neuveriteľného rangu a že tá spása je v niečom inom. Našej slobode.

Prečo nám nútia šírením strachu uveriť, že vakcinácia je jediným možným riešením tejto pliagy?

Inšpiroval ma jeden komentujúci vraviaci o veľkom resete: „Naozaj sa táto domnienka ukazuje ako jedna z najpravdepodobnejších scenárov globálnej geopoliticke zmeny a čo dáva pragmatický zmysel“!

Kovid 19 je iba prostriedok k dosiahnutiu tohto cieľa, ako inak si podmaniť ľudstvo, ako vyhlásením smrtiacej prírodnej zbrane, ktorá nás je schopná zabiť. Podľahli by ste, však?

Do plánu zapadá krásne aj koncepcia očkovania, hoci nepodmieňovaná povinnosťou, zatiaľ, no už teraz sa hovorí o tom, ako výrazne bude obmedzená naša sloboda, ak sa tohto konceptu nezúčastníme. Bravo! Ale treba naozaj uvažovať triezvo a strach nechať bokom!

Vrátim sa teda k možnostiam liečby: Ivermectin a Chlorochín, indikácie už asi viacerí vieme, že dokážu liečiť Kovid-19, ak sú podané včas a navyše za pár Eur. Už tomu veľmi dobre rozumiem. V Indii a Egypte napríklad sú voľne distribuované ľuďom do schránok ako prvá pomoc, u nás sú zatiaľ voľne verejnosti nedostupné.

Tak teda: pôjdeme buď cestou strachu, (čiže mať nakadené v gatiach ako Matovič, lebo jeho obludný strach mu neumožňuje vidieť veci jasne a zreteľne, ale možno ani nechápe, že sa stal súčasťou celosvetového plánu, ktorému uveril ako dieťa, ktorému ak podáte cukrík, Vám uverí, že to s ním myslíte úprimne a dobre) alebo budeme zasahovať prostriedkami, ktoré už máme dostupné!

Navyše Rusko vyvinulo nový typ vakcíny, ktorá je údajne účinná aj proti novým typom mutácií. Výborný priestor na cash-flow a opäť zisk. Akokoľvek to je, čas nám ukáže účinnejšie prostriedky, ako bojovať s vírusmi. Okrem iného posilňovaním imunity, pestovaním zdravých sociálnych vzťahov a schopnosti vidieť svetlo aj keď prídu mraky.

Chŕliť vakcíny je metóda pokus-omyl. Nové mutácie = nové vakcíny, a takto to bude pokračovať nekonečným radom! A najmä podmienky turbo-schvaľovania týchto vakcín!

Biznis a choromyseľnosť ľudí ako Bill Gates a jeho mecenášskej bandy, ktorého myšlienka bola na začiatku síce krásna, (a to ako pomôcť ľudstvu oslobodiť sa od chorôb), no v podstate dopadol ako Hitler. Túžba po moci a peniazoch ho natoľko opantali, že sa môžem to kľudne nazvať stal novodobým Hitlerom našej doby, iba v modernom prevedení.

Je naozaj očividné, aká neľudská hra sa tu rozohrala. Hra so životmi. Podstatné je, nakoľko sme schopní jej uveriť a rozpoznať jej pravý význam a účel. Veď vlastne účel svätí prostriedky, nie? Rozhodne sa tu nebudem utiekať k jedinému riešeniu, ktorému nám nútia uveriť zapredanci prostredníctvom šírenia strachu masmédiami. Toho ešte bude viacej.

Inteligencia národa vyjadrená účasťou na referende

22.01.2023

Čím je človek starší, tým je skúsenejší a múdrejší, ako sa vraví, a pravdupovediac je to aj pravda. Byť občanom štátu detto. Ak niekto nahliadne do minulosti úspešnosti referend na Slovensku, zdá sa, že sme múdrejší a skúsenejší iba o účasť v Európskej únii. Čerpáme z nej ekonomické injekcie, avšak kritériá bonusu často ani nesplníme. Čím to asi bude? Do [...]

Úvaha: Čo by v dnešných časoch urobil Ježiš?

17.04.2022

Len na úvod chcem povedať, že v nijakom prípade sa nechcem dotýkať veriacich alebo útočiť na ich pohľad na vieru, keďže máme kresťanské sviatky zmŕtvychvstania Pána. Moja viera je silná, preto si v posledných dňoch kladiem otázku, ktorú sme často nosili ako tínedžeri v USA ako prívesok na ruke znejúc: „WWJD“? Pre tých, ktorí vedia, o čom píšem, je tam [...]

Slovensko žije Ukrajinou. Sme tak solidárni alebo sa strácame v bytí?

27.03.2022

Život počas korony sa ešte väčšmi zamotal vojnou, aby život nebol nudný a prípadne aby sme sa viacej starali o blaho iných ako to svoje. Nemôžem opomenúť, že žlto modrá farba sa mi vryla do pamäti asi viac ako nikdy predtým. Konflikt, ktorý vznikol už dávnejšie sa vyvíja smerom, ako sa situácii postavili vedúci predstavitelia krajín, pýtam sa, ako veľmi sa nás toto [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 109713x
Priemerná čítanosť článkov: 2110x

Autor blogu

Kategórie